لوله با عایق پشم شیشه

لوله با عایق پشم شیشه

لوله با عایق پشم شیشه با ما همراه باشید تا در رابطه با نحوه ی عایق کاری لوله با پشم شیر صحبت کنیم. قبل از هر چیزی بهتر است اضافه کنیم که پشم شیشه در واقع الیاف فشرده شده است که در کوره های مخصوص تولید می شود . لازم به ذکر است که این عایق ها غیر قابل اشتعال هستند و حداقل تا دمای ۲۵۰ درجه سانتیگراد را پوشش می دهند. مقاوم بودن این پشم شیشه ها به گونه ای است که آتش نمی گیرند.
اگر این عایق نباشد در زمان آتش سوزی لوله ی مورد نظر شل می شود و کل سیستم به هم می ریزد اما خب این عایق ذکر شده از این کار جلوگیری می کند. این عایق ها کاملا با محیط زیست سازگار است. این پشم شیشه ها از مواد معدنی ساخته شده اند و از رشد باکتری ها، قارچ ها و آفت ها جلوگیری می کند.
این پشم شیشه ها با تمام مصالحی که شما استفاده می کنید سازگار هستند و از بین رفتن روکش برق ها و هم چنین لوله ها جلوگیری می کنند. علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که به پوست شما آسیب نمی زند و در صورت سوختن دود مضری از آن خارج نمی شود. با ما همراه باشید تا بیش تر در رابطه با ویژگی های ظاهری این عایق ها با یک دیگر صحبت کنیم.
لوله با عایق پشم شیشه

ویژگی های عایق پشم شیشه

طول این عایق ها از ۹۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر است و ضخامت آن نیز ممکن است که از ۱ تا ۲ اینچ باشد. ابن در حالی است که ضخامت این عایق های پشم شیشه بنابر سفارش مشتری تغییر می کند. ابن پشم شیشه ها از بازه ی منفی ۲۵۰ درجه تا ۸۰۰ درجه سانتی گراد را پوشش می دهند و اگر آن را جلوی آتش بگذارید هم تا چهار ساعت مقاوم است . نقطه ذوب آن نیز ۱۲۰۰ درجه سانتی گراد است. گاهی نیز لوله با عایق پشم شیشه و روکش آلومینیوم است.

کاربرد عایق های پشم شیشه

از این پشم شیشه ها برای عایق لوله هایی که سیالات گرم و یا حتی سرد دارند استفاده می شود. حتی اگر بخار در لوله ها باشد نیز باید از این پشم شیشه ها استفاده کنید. سیستم های حرارتی و تهویه مطبوع نیز از دیگر کاربرد های این پشم شیشه ها است که در آذرفن موجود هست.
البته که از این پشم‌ شیشه ها در صنعت های بزرگ تری مثل پالایشگاه ها ، پتروشیمی ها ، بیمارستان ها و هم چنین سیستم های برودتی نیز کارایی دارند و قطعا موجب بالا بردن امنیت در این صنعت ها می شود و احتمال بروز خطر ها و آسیب های جدی را به حداقل می رسانند. اگر قصد خرید این پشم شیشه ها را برای عایق لوله دارید می توانید این کار را با تلفن همراه خود راحت کنید و خرید خود را ثبت کنید و حتی قبل از آن با مشاور های ما تماس بگیرید و از آن ها کمک بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.