خرید فن رستوران

هواکش رستوران چیست؟

هواکش‌ها انواع مختلفی دارند ازجمله هواکش خانگی، هواکش صنعتی و دسته پرکاربرد سانتریفیوژ. حال در این نوشتار به دنبال معرفی و بررسی یک هواکش بسیار پرکاربرد از زیر دسته هواکش صنعتی به نام هواکش رستورانی هستیم. برای استعلام قیمت و خرید انواع هواکش صنعتی با کارشناسان بخش فروش آذر فن تماس حاصل فرمایید.

02166722644

 

عملکرد هواکش رستوران

در آشپزخانه منازل حتما متوجه حضور نوعی هواکش آشپزخانه تحت عناوین مختلف از جمله هود آشپزخانه بوده‌اید؛ این امر باعث می‌شود تا هوای ناشی از پخت و پز و دود حاصل از سرخ کردن مواد غذایی از منزل خارج شود و یک سیستم تهویه مطبوع ایجاد شود. حال این موضوع در یک فضای بزرگتر و پرکارتر مانند رستوران در نظر بگیرید. اگر در یک رستوران با حجم کار بالا سیستمی برای خارج کردن دود و بخار حاصال پخت غذا نباشد چه اتفاقی می‌افتد؟ مسلما هوایی بسیار نا مطبوع و غیر قابل تحمل ایجاد می‌شود. بنابراین برای جلوگیری از بروز این حالت نوعی هواکش آشپزخانه با فضای بزرگتر تحت عنوان هواکش رستورانی تعبیه شده که به وسیله آن سیستم تهویه مطبوع رستوران ایجاد می‌شود. باید توجه داشت که تنها خروج هوا از داخل آشپزخانه رستوران برای ایجاد یک هوای مطبوع کافی نیست و می‌بایست علاوه بر سیستم خروج هوا جریان ورودی هوا به داخل رستوران نیز در نظر گرفته شود در غیر این صورت کمبود هوا در داخل رستوران احساس می‌شود و عملکرد هواکش رستوران عملا ناقص و ناتمام می‌ماند.

 

هواکش رستورانی

 

خرید هواکش رستوانی

 هواکش آشپزخانه فست فود مسلما بسیار مهم و پرکارتر خواهد بود به‌دلیل حجم بالای سرخ کردن اغذیه فست فود. نکته بسیار مهمی برای هواکش رستوران‌ها باید درنظر گرفت قیمت هواکش رستورانی است که طیف گسترده ای باتوجه به برند و کارایی هواکش دارد. مراکز گسترده‌ای برای خرید هواکش رستورانی در تاسر شهر وجود دارد اما مراجعه به یک مرکز فروش هواکش رستورانی که هم کیفیت و هم قیمت مناسبی داشته باشد بسیارمهم است. همچنین علاوه بر مراجعه به مراکز فروش می‌ توانید با جستجوی عبارت هواکش یا سانترفیوژ رستورانی در فضای اینترنت مراکز فروش آنلاین هواکش رستورانی را پیدا کتید. فروشگاه آذرفن یکی ار معتبرترین‌ فروشگاه‌ها در صنعت فروش سانتفیوژ رستورانی هم بصورت حضوری و هم به صورت فروشگاه اینترنتی آماده ارائه خدمات از جمله لیست قیمت هواکش فست فود و مشاوره در خصوص انواع هواکش سانتریفیوژ و بررسی قیمت سانترفیوژ فست فورد له مشتریان عزیز هود می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید هواکش فست فود می‌توانید با کارشناسان فروش آذر فن تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =