هواساز آپارتمانی

هواساز آپارتمانی و معرفی انواع آن

هواساز ساختمانی

 

هواساز آپارتمانی یا هواساز ساختمانی اغلب در محیط آپارتمانی مسکونی و اداری مورد استفاده قرار می‌گیرد. هواساز آپارتمانی با اجیاد تهویه مطبوع هوا امکان ایجاد سرمایش و گرمایش محیط را نیز فراهم می‌کند. هواساز های آپارتمانی کمک شایانی به گردش هوای ساختمان می‌کنند و دارای قیمت مقرون به صرفه ای نیز هستند. برای خرید انواع هواساز آپارتمانی و هواکش هواساز به بخش فروشگاه آنلاین آذر فن مراجعه کنید. این هواساز هوای محیط را مکیده و سپس بخشی از هوای خارج ساختمان را مخلوط کرده و با ایجاد عمل سرمایش و گرمایش هوای مطبوعی را برای محیط فراهم می آورد. هواساز آپارتمانی از نظر ساختار ساختمانی ساده هستند و تقریبا شبیه هواکش های صنعتی هستند اما با این تفاوت که حجم و اندازه ان ها بسیار کوچک تر است. از این هواسازهای آپارتمانی در بالکن منازل و ساختمان های اداری نیز می‌توان استفاده کرد.

 

برای اطلاع از قیمت و خرید محصولات هواساز آپارتمانی از مرکز فروش صنایع تهویه هوا آذرفن با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید. 

 0216672264402166716694

 

هواساز آپارتمانی و اجزا آن

هواساز ها به منظور ایجاد تهویه هوا در ساختمان های منازل، تجاری و بیمارستان ها به کار می‌روند. این نوع هواسازها با ایجاد هوای گرم و یا هوای سرد اقدام به تهویه هوا فضای مورد نظر می‌نمایند. حجم و اندازه هواسازهای آپارتمانی (Air Handling Unit) به دلیل ان که مساحت کمتری را پشتیبانی می کند نسبت به انواع صنعتی کوچک تر است. شکل ظاهری این نوع هواساز به شکل مکعب مستعطیل است و در اندازه های مختلف و متناسب با انواع نیازها طراحی وساخته می شوند. جنس رویه هواساز ساختمانی از ورقه های گالوانیزه است.

 

هواساز آپارتمانی و انواع آن

 

فن دمنده هواساز آپارتمانی

یکی از اجزای مهم هوساز های آپارتمانی فن دمنده آن است. فن دمنده با ایجاد جریان هوا بین خانه و محیط بیرون امکان گردش هوا در خانه را فراهم می‌کند. در ساخت هواسازهای ساختمانی از فن سانتریفیوژ استفاده می شود. این نوع فن ها امکان گردش هوا در دو جهت را فراهم می کنند.

 

مطالب بیشتر : هواکش اکسیال چیست؟ نحوه عملکرد هواکش اکسیال

 

قیمت هواساز آپارتمانی

همانطور که در بالا اشاره شد هواساز ساختمانی برای ایجاد عمل تهویه هوا و تنظیم دمای محیط به کار می‌رود. در صورتی که قصد خرید انواع هواساز آپارتمانی را دارید می‌توانید قبل از خرید با مشاورین بخش فروش آذر فن تماس بگیرید و نوع نیاز خود را با ما در میان بگذارید. مشاورین ما با توجه به نوع نیاز شما بهترین محصول هواساز های آپارتمانی را به شما معرفی می کنند. قیمت هواساز آپارتمانی نسبت به نوع صنعتی آن به دلیل اندازه و حجم کوچک تر، بسیار پایین تر است.

از عوامل تاثیر گذار در قیمت این محصول می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • ظرفیت دستگاه
  • قطعات بکار گرفته شده در دستگاه
  • برند تولید کننده

فروش انواع هواساز آپارتمانی با قیمت مناسب، همراه با ارائه ضمانت نامه توسط شرکت آذر فن انجام می شود. برای استعلام قیمت و خرید محصولات هواکش صنعتی، هواکش های هواساز و انواع فن سانتریفیوژ با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

 

خرید هواساز آپارتمانی

در صورتی که قصد خرید هواساز آپارتمانی و یا هواساز خانگی را دارید می‌توانید با جست و جو در بخش هواکش لوکس خانگی، محصولات این بخش را بررسی و سپس با توجه به نوع نیاز خود اقدام به خرید اینترنتی نمایید. هواسازهای آپارتمانی و ساختمانی دارای اندازه های متفاوتی هستند و همین مورد تاثیر بسزایی در تغییر نرخ قیمت انواع هواساز آپارتمانی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − هفت =